Srpski fudbalski prvoligaši od sutra počinju, odnosno nastavljaju trku za bodove podeljeni u dve grupe, play off i play out.

Prva liga 2021/22: 31.Kolo (15.04. – 17.04.2022)
Plej-of

IMT – Radnički SM

Inđija – Mladost NS
Subota, 16.04.2022, 16:00 Subota, 16.04.2022, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan Posmatrač Suđenja: Simić Dragan
Glavni sudija: Miletić Miroslav Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola
Četvrti sudija: Milenković Miroslav Četvrti sudija: Jeknić Stefan

OFK Žarkovo – Loznica

Javor-Matis – Železničar
Subota, 16.04.2022, 16:00 Nedelja, 17.04.2022, 18:00
Delegat: Stojanović Miroslav Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav
Glavni sudija: Ranisavić Saša Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Ilić Milan Četvrti sudija: Đorđević Nenad
Prva liga 2021/22: 31.Kolo (15.04. – 17.04.2022)
Plej-aut

Grafičar – Kabel

Budućnost D. – Zlatibor
Petak, 15.04.2022, 16:00 Subota, 16.04.2022, 16:00
Delegat: Bukvić Miroslav Delegat: Jevremović Zvonko
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Jakovljević Mladen Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Novaković Ilija Prvi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Jeremić Stefan Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Jerinić Danilo Četvrti sudija: Gnjatović Marko

Mačva- Timok 1919

Rad – OFK Bačka
Subota, 16.04.2022, 16:00 Subota, 16.04.2022, 16:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar Delegat: Osmajlić Marko
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija Posmatrač Suđenja: Tomičić Nikola
Glavni sudija: Bikić Nikola Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan Drugi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Belić Dušan Četvrti sudija: Todorović Nikola

Ostavite odgovor