Nastavak takmičenja u Super fudbalskoj ligi Srbije startuje sutra u obe takmičrske grupe.

Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 31. kolo (15.04. – 17.04.2022)
Plej-of
Radnički N. – Voždovac
Petak, 15.04.2022. 19:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Posmatrač suđenja: Jovanetić Boško
Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Drugi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Ristić Milovan
Čukarički – TSC
Crvena zvezda – Partizan
Subota, 16.04.2022. 14:00 Subota, 16.04.2022. 18:00
Delegat: Karasi Stanislav Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač suđenja: Petrović Zoran Posmatrač suđenja: Filipović Dejan
Glavni sudija: Maksimović Đorđe Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan Četvrti sudija: Milanović Miloš
VAR: Živković Aleksandar VAR: Marković Momčilo
AVAR: Petrović Oliver AVAR: Banović Bojan
Vojvodina – Napredak
Nedelja, 17.04.2022. 18:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Četvrti sudija: Nikolić Danilo
VAR: Živković Aleksandar
AVAR: Pavlović Slobodan
Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 31. kolo (15.04. – 17.04.2022)
Plej-aut
Radnik – Radnički 1923
Mladost – Proleter
Petak, 15.04.2022. 16:30 Subota, 16.04.2022. 16:00
Delegat: Milošević Blagoje Delegat: Popović Rade
Posmatrač suđenja: Petrović Zoran Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile
Glavni sudija: Minaković Nenad Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Petrović Nikola Četvrti sudija: Stefanović Milan
VAR: Milanović Miloš VAR: Lukić Lazar
AVAR: Grujić Jovan AVAR: Bogićević Dragan
Spartak Žk – Novi Pazar
Kolubara – Metalac
Nedelja, 17.04.2022. 14:00 Nedelja, 17.04.2022. 16:00
Delegat: Žutić Đorđe Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač suđenja: Pavlović Branko Posmatrač suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Srećković Marko Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Radić Petar
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Delibašić Marko Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
VAR: Lukić Lazar VAR: Marković Momčilo
AVAR: Simović Miloš AVAR: Đorović Nikola

Ostavite odgovor