Fudbaleri Inđije Toyo Tires su odigrali prvi meč u novoj sezoni u položaju domaćina. Rival im je bio tim Dubočice.

Utakmica drugog kola Prve lige Srbije koja je odigrana na Toyo Tires Areni je praktično otvorena golom i to u osmom minutu meča. Igrači Dubočice su tada izveli udarac iz ugla, golman Čupić kratko odbija loptu. Ona stiže do igrača gostiju koji šutira, ali se odbija na noge strelcu Milanu Đokiću koji je jakim šutem šalje u mrežu, 0: 1.

U nastavku domaćin pritiska Leskovčane i već u 14.minutu je lako moglo biti 1: 1. Milan Janjić, koji je opet bio najbolji akter domaćeg tima, sjajno prodire kroz sredinu terena i kada se očekivao šut, on loptu prosleđuje do Slaviše Stojanovića. Usledio je šut, ali je golman Kojić odbranio poslavši loptu u korner. Iz tog kornera gol. Lopta pada na glavu Grbovića, ovaj je upućuje ka mreži gosta, tu intervenišu gosti, ali je na intervenciju pomoćnika Gorana Šaina, pogodak priznat, 1: 1. Uobičajenih protesta igrača nije bilo.

U nastavku prvo se oprobao Račić šutem sa 25.metara, ali tu nije bilo problema za Čupića.

Na isteku 34.minuta nov gol za domaćina. Ovog puta je Slaviša Stojanović uzeo stvar u svoje noge. Vukao je loptu oko 20.metara, paralelno sa kaznenim prostorom golmana Kojića. Usledio je vrlo precizan šut u donji desni ugao gola Dubočice. Kojić, kao da je bio na „krivoj nozi“, kasno reaguje sa paradom i lopta je u mreži, 2: 1.

U drugom poluvremenu je pao još jedan gol i to treći iz prekida. Drugi za gosta. Opet korner, lopta pada u peterac Čupića, tu je najviši u skoku bivši igrač Inđije, Nemanja Zdravković. On kuca loptu glavom u mrežu praktično neometen, 2: 2.

Sem tog momenta gde je upisan i konačan rezultat u 64.minutu, je bilo dosta prilika za gol, posebno za domaćina. Svoje role neuspešne su imali  Radosavljević u 56’, Stanojević u 67’, Vasilije Janjić u 70’ i Maričić u 85’ kada je pogodio stativu gola Kojića. Gost sa druge strane je imao dve prilike preko Tasića u 60’ te Savića u 77’.

Na kraju meča je bilo, 2: 2, možda i najpravedniji ishod utakmice.

Inđija Toyo Tires – Dubočica 2: 2 (2: 1)

Inđija, Toyo Tires Arena, gledalaca oko 500. Sudija: Nenad Đorđević, pomoćnici: Goran Šajin i Nemanja Amautović, četvrti sudija: Dejan Petrović. Delegat: Radenko Stevanović. Strelci: Grbović 14’, Slaviša Stojanović 34’ – Inđija Toyo Tires, Đokić 8’, Zdravković 64’ – Dubočica. Žuti kartoni: Milan Janjić 32’, Radosavljević 68’ – Inđija Toyo Tires, Jovančić 50’, Stevanović 62’, Momčilović 80’, Ljubenović 83’, Milić 88’, Zdravković 90’ – Dubočica.

Inđija Toyo Tires: Čupić, Grbović (Stanojević 61’), Milan Janjić (Đoković 61’), Maričić (Kojić 82’), Mijailović, Radosavljević, Slaviša Stojanović, Subotić (Gailović 72’), Vuković, Đorđević (Vasilije Janjić 46’), Đurić.
Trener Jovan Golić.

Dubočica: Kojić, Belić, Jovančić (Stojev 46’), Momčilović, Nedeljković (Zdravković 46’), Račić, Stevanović, Stojanović (Milić 46’), Tasić (Ljubenović 81’), Đokić (Savić 66’), Đurić.
Trener: Dejan Čelar