Sloga Erdevik, arhiva foto: Aleksandar Kuzmić

U odsustvu sudijskog kriterijuma, bolje su se snašli, na takve okolnosti pripremljeni, gosti.
Prvo poluvreme su obeležile tenzije i loša arbitraža. Sudije su propustile priliku da pokažu barem 5 crvenih kartona, ako ne više. Takođe, nakon jednog od brojnih skakanja gostujućih igrača po glavnom arbitru, isti je u 38. minutu svirao kraj da bi utakmica bila nastavljena. Složićemo se, začuđujuće.

Drugo poluvreme je donelo nastavak borbenosti i pogotke. Vodeći pogodak gosti postižu u 46. minutu. Nakon izvedenog slobodnog udarca, u petercu domaćih se najbolje snašao Bjelobrk i savladao Ilića. Domaći igrači su signalizirali ofsajd ali je Radinovićeva pištaljka ostala nema. Na 0:2 je povisio Miloš Živković iz kaznenog udarca. Кonačnih 0:3 postavio je Grujić u 86. minutu. Polukontra gostiju, greška domaće odbrane i na kraju je Ilić samo mogao pogledom da isprati loptu na putu ka mreži.

Erdevik, Stadion Sloge, Gledalaca 150, Sudija Radinović (Beočin). Strelci: Bjelobrk u 46., Mi. Živković u 60. i Grujić u 84. minutu.

SLOGA: Ilić 6, Đurkić 7, Кrstić 7, Belić 6, Stojšić 7, Utvić 6, Bajunović 7, Herceg 6, Volarević 7, Ćirić 7, Uglješić 7.

PODUNAVAC: Trifunović 7, Ma. Živković 6, Mi. Živković 7, Stoisavljević 7, Saračević 7, Zogović 8, Zlatković 7, Grujić 8, Bjelobrk 7, Veseli 7, Cvetković 7.