Objavljeno je nekompletno delegiranje fudbalskih sudija za 34.kolo Super lige Srbije (petak 17,59 h). Nepoznanica za utakmicu u Novom sadu.

Linglong Tire Super liga Srbije 34.kolo
Play off grupa
Novi Sad Nedelja – 17 časova
Vojvodina – Crvena Zvezda Stadion Karađorđe
Delegat: Robert Braun
Bačka Topola Nedelja – 18,30 časova
TSC – Voždovac

Stadion: TSC Arena

Delegat: Marko Jovanović Glavni sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Zdravko Savić I pomoćnik: Miloš Miškeljin
VAR: Aleksandar Živković II pomoćnik: Nenad Radoičić
AVAR: Uroš Stojković Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Kruševac Nedelja – 19,05 časova
Napredak – Partizan Stadion Mladost-Kruševac
Delegat: Jovan Beč Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Boško Jovanetić I pomoćnik: Nemanja Petrović
VAR: Milan Mitić II pomoćnik: Milan Pašajlić
AVAR: Bojan Banović Četvrti sudija: Marko Srećković
Beograd Ponedeljak – 18,30 časova
Čukarički – Radnički Niš Stadion FK Čukarički
Delegat: Rodoljub Rončević Glavni sudija: Đorđe Maksimović
Posmatrač: Dragan Simić I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
VAR: Nenad Minaković II pomoćnik: Marko Đuričić
AVAR: Slobodan Pavlović Četvrti sudija: David Matić
Play out grupa
Novi Pazar Subota – 16 časova
Novi Pazar – Radnički 1923

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Miroslav Bukvić Glavni sudija: Novak Simović
Posmatrač: Svetislav Marušić I pomoćnik: Nikola Đorović
AVAR: Goran Beljin II pomoćnik: Milorad Jovanović
VAR: Milan Mitić Četvrti sudija: Danilo Nikolić
Lazarevac Subota – 18,30 časova
Kolubara – Mladost Stadion FK Kolubara
Delegat: Aleksandar Simić Glavni sudija: Milan Stefanović
Posmatrač: Slobodan Veselinović I pomoćnik: Svetozar Živin
VAR: Lazar Lukić II pomoćnik: Milan Šutulović
AVAR: Miloš Karadžić Četvrti sudija: Marko Ivković
Surdulica Ponedeljak – 15 časova
Radnik – Spartak Stadion FK Radnik
Delegat: Stefan Cvetković Glavni sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Dejan Andrejić I pomoćnik: Pavle Piper
VAR: Lazar Lukić II pomoćnik: Dragan Peranović
AVAR: Dragan Bogićević Četvrti sudija: Pavle Ilić
Novi Sad Ponedeljak – 17,05 časova
Proleter – Metalac Stadion Karađorđe
Delegat: Dejan Potočan Glavni sudija: Aleksandar Živković
Posmatrač: Dragan Krstić I pomoćnik: Milan Minić
VAR: Jelena Cvetković II pomoćnik: Čedomir Andrejić
AVAR: Milovan Ristić Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Ostavite odgovor