Erdevik, Stadion Sloge, Gledalaca 150, Sudija: Skakavac (Ruma), Strelci: Ćirić u 14. i Stojšić u 27. za Slogu a Topić u 42. minutu.

SLOGA: Veselinović 7, Đurkić 7, Raičević 7 (Širadović 6), Stojšić 7,5, Volarević 7, Vujović 6,5 (Stojčić 7) Bajunović 7, Herceg 7, Uglješić 7, Vuković 7, Ćirić 7 (Mačvanski -)

INDEКS: Sekicki 7 (Batinić 7), Stojanović 7, Jokić 7, Vuković 6, Borovnica 6, Topić 7, Nađ 7, Banjac 7, Vukašinović 6 (Lukić-), Miljan 7, Кaplarski 7 (Zvekan.)

Otvorena igra svih 90 minuta. Izvanredno prvo poluvreme i prosečno drugo.

Utakmica je otvorena greškama odbrana na obe strane. Na sreću rivala, bez posledica. Prvu priliku za vodstvo imaju domaći u 2. minutu. Na centaršut Stojšića, sa desne strane, na drugoj stativi kasni Volarević. U 4. minutu nova prilika za domaće. Ćirić se obreo u kaznenom prostoru. Prihvatio loptu i iz okreta šutira ali je Sekicki budan. Gosti uzvraćaju u 6. minutu preko Кaplanskog. Polukontra po desnom boku koju organizuju gosti, Кaplanski ulazi u peterac i šutira ali nedovoljno dobro da se savlada Veselinović. Već u narednom minutu nova opasnost po domaće. Gužva u kaznenom prostoru, Miljan skače i zahvata loptu glavom ali samo do odbrane domaćih. Gosti signaliziraju da je neko od domaćih igrao rukom ali pištaljka sudije skakavca ostaje nema. U 11. minutu Banjac je pokušao šutom sa distance da savlada Veselinovića ali bez većeg uspeha. Već u sledećem minutu prilika za domaće. Volarević ulazi u kazneni prostor i šutira ali Sekicki odlično skraćuje ugao i kroti pokušaj.

U 14. minutu 1:0 za domaće. Vujović je , nako kontre domaćih, se našao u kaznenom prostoru gostiju. Silovito šutirao, odbrana gostiju za kratko otklanja opasnot. Međutim, na odbijenu loptu natrčava Ćirić i pogađa nebranjeni deo mreže. Nakon vodećeg gola domaćih, gosti su krenuli nešto otvorenije da igraju u zadnjoj liniji. To je domaćima omogućilo da stvore nekoliko šansi ali, Stojšić u 18., Volarević nakon kornera u 19. i zbog ofsjada u 22. minutu, nisu bili precizni. U 27. minutu igre desio se i najlepši potez utakmice. Raičević je, naspram kaznenog prostora gostiju, izveo aut. Loptom je, na prvoj stativi, pronašao Volarevića koji je “preglavao” loptu na drugu stativu gde je Stojšić zahvata, popularnim makazicama, i pogađa mrežu Sekickog. Pogodak za TV špice. Nakon primljenog drugog pogotka gosti nisu posustali. Naprotiv. Čak ih nije omela ni povreda golmana Sekickog kojeg je, više nego uspešno, odmenio napadač Banjac. Rezultat takvog pristupa igri je i pogodak u 43. minutu. Lopta je dugo menjala vlasnika na polovini domaćih. Usledio je nenadan centaršut sa desne strane i ne najspretnija rekacija domaće odbrane što je obilato iskoristio Topić koji je odmerenim udarcem sa oko 8 metara upisao sebe u listu strelaca.

Drugo poluvreme je bilo znatno slabije po intezitetu negu prvo. Igralo se između dva kaznena prostora bez ozbiljnijih udaraca u okvir gola. Кao najzrelije prilike mogu se izdvojiti pokušaj Miljana za goste u 65. minutu kada je glavom, nakon kornera, bio neprecizan, te Volarevića u 77. kada je u izglednoj prilici faulirao, u napadu, svog čuvara.