Priboj. Gradski stadion, gledalaca oko 150. Sudija: Ivan Stamenković, pomoćnici: Nikola Milosavljević i Marko Hrutka, četvrti sudija: Aleksandar Lučić. Delegat: Miroslav Bukvić. Strelac: Marko Jeremić 33′ – Zlatibor. Žuti kartoni: Radosavljević 85′ – Zlatibor, Jovanović  85′ – Inđija.

Zlatibor: Lučić, Janjušević (Petković 88′), Bašić, Kuvelić (Stamenić 78′), Radosavljević, Jeremić (Mitrović 78′), Cvetić, Miloradović (Radoman 63′), Čumić, Rmuš, Spasojević
Trener: Žarko Jovanović

Inđija: Čupić, Riznić (Nedeljković 60′), Milosavljev (K), Jovanović, Žakula (Vukčević 73′), Stojanović, Desančić (Aleksić 73′), Bojović, Rađen (Kukolj 83′), Ignjatović, Srbijanac (Đurić 60′).
Trener: Nebojša Jandrić

Fudbaleri Zlatibora iz Čajetine su bili domaćini ekipi Inđije na Gradskom stadionu u Priboju. Njihov stadion u Čajetini je bio pod snežnim pokrivačem, pa je ovaj meč praktično odigran na neutralnom terenu.

Tu priliku gosti nisu znali da iskoriste i od uloge favorita u ovom meču su stigli do poraza. Imali su zeleno beli nekoliko prilika za gol, pa je i okvir gola domaćina Lučića bio saveznik prilikom šuta kapitena gosta Milosavljeva.

Umesto vođstva Inđije stiže gol u njenu mrežu posle kornera. Isti je izveden sa desne strane napada Zlatibora. Lopta upućena levom nogom ima ulaznu potanju, preleće igrače u centru kaznenog prostora, stiže na nogu Jeremića koji je šalje u malu mrežu golmana Čupića. 1: 0.

Pokušavali su gosti da dođu do kraja meča bar do izjednačenja, ali su doživeli prvi poraz ovog proleća. U narednom kolu Inđija će biti domaćin ekipi Timoka. Još jednom „davljeniku“ koji je u teškoj borbi za opstanak.

Author

Ostavite odgovor