DEČ. Igralište: FK Sremac, Sudija: Danijel Žutić (Deč). Strelci: 1:0 Marčeta u 20, 2:0 Jankoviću 35. minutu.
SREMAC: Šljukić, Mijatović, Radivojević, M. Majstorović, Stojković, Petrović, Radošević, Janković, Jurišić, Mladenović, Milinković.
Igrali su još: Sadžak. Nedeljković, P. Majstorović, Milić, Ristić, MarčetaiJović.

RUDAR: M. Gvoka, Tadić, Miloš Ninković, Ludajić, N.Gvoka, Marko Ninković, Petrović, Opačić, Šolak, Bevc, Perić.
Igrao je još: Mitić.

Tokom većeg dela Sremac je domnirao. Pored dva prelepa pogotka, fudbaleri sremskoligaša iz Deča propiustili su nekoliko izglednih prilika. Posebno će biti zapamćen gol Jankovića u 35. minutu, kada je šutem iz slobodnog udarca savladao golmana Rudara iz Vrdnika.