Sremska Mitrovica, stadion FK Mitros – 300 gledalaca. Sudije: Ranisavić, Vladić, Bošković. Strelci: Križan 30′, Mićanović 62′ – Radnički, Kovačević 80′ – Inđija.

Radnički: Knežević (Čupić), Ilić (Gajić), Radović (Sadik), Spajić (Vukadin), Zeljajić (Nešković), Janković (Radosavljević), Dimitrić (Paunović), Pejović (Mijailović), Petrović (Matković), Arnautović (Mićanović), Križan (Vukotić).

Inđija: Ljubanović (Čupić), Đurić (Stojanović), Jovanović (Rađen), Radovanović (Ignjatović), Vukajlović (Nedeljković), Bajić (Plavšić), Gailović (Mrđa), Desančić (Riznić), Kukolj (Mirosavljev), Đokić (Perošević), Vukčević (Kovačević).

Sremski fudbalski prvoligaši su odigrali pripremnu utakmicu na stadionu Mitrosa u Sremskoj mitrovici.

Radnički kao domaćin meča je uspeo na kraju da savlada sa golom razlike svog gosta iz Inđije. Sam meč je gost bolje otrvorio, ali je ta terenska prednost trajala oko 20.minuta. Domaćin je polako konsolidovao svoje redove i ono što je u fudbalu najvažnije postigao gol u prvom poluvremenu. Bila je to nesmotrena greška kapitena gosta koji gubi loptu. Ona stiže do Križana koji šutira sa dvadesetak metara po zemlji. Lopta kroz šumu novu odlazi u desni ugao gola Ljubanovića, koji je sa vrhovima prstiju kači, ali nedovoljno za radost domaćih igrača.

Inđija je imala priliku da poravna rezultat, ali je šut Kukolja ipak bio nedovoljno precizan da bi se savladao Knežević.

U drugom poluvremenu hokejaške izmene, očekivane za ovaj stepen pripremnog perioda. Potpuno novi sastavi dva tima, a igra je na oko mirnija i pored nastojanja gosta da stigne do poravnanja rezultata. Umesto toga, nova greška gosta u zadnjoj liniji, situacija preslikana iz prvog dela meča. Ovog puta kaznu koristi Mićanović u 62.minutu. Opet je to bio precizan šut u donji ugra sada golmana gosta Čupića. Ni ovog puta vratar Inđije nije bio dovoljno brz da zaustavi let lopte i to je bilo, 2: 0.

Inđija tu nestaje i pokušavca da stigne do gola. Najozbiljnija prilika za to je bila u 71.minutu. Tada je u kaznenom prostoru oboren vrlo agilni Ignjatović. Riznić uzima odgovornost, šutira jako, ali je samo uzdrmao stativu gola domaćina.

Mreža prezimenjaka golmana Inđije, Čupića se ipak zatresla u 80.minutu meča. Tada je najbolji trećeligaški strelac i pojačanje Inđije iz Zrenjanina, Kovačević zatresao mrežu Radničkog. Sa kakvom lakoćom je to učinio ovaj mladi igrač je prosto prelepo. Trzaj noge ispod kolena, lopta se lepi za rašlje nemoćnog Čupića, 2: 1. Bio je to udarac sa nekih 12 metara od gola domaćina.

Do kraja meča više nije bilo prilika za nove golove, a stratezi dva tima će imati mnogo toga da kažu svojim pulenima.