Još jedna takmičarska sreda je ispred bačkih fudbalskih četvrtoligaša u ovom delu prolećne sezone.

VFL „Sever“ – 32. kolo
FK „Obilić“ (Novi Kneževac) FK „Mladost“ (Bački Petrovac)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Novi Kneževac
Delegat Latki Tomislav
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Radulović Milan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Izabela
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Odžaci
Delegat Ilić Jovan
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
OFK „Mladost APA“ (Apatin) FK „Mladost“ (Turija)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Apatin
Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Latinović Luka
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
FK „Tavankut“ (Tavankut) FK „Njegoš“ (Lovćenac)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Tavankut
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Bačka“ (Pačir)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Čelarevo
Delegat Puača Miloš
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK „Radnički“ (Sombor) FK „Hercegovac“ (Gajdobra)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Gajdobra
Delegat Dražić Lazar
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Bajša“ (Bajša)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Srbobran
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Dudok Ljudovit
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište) FK „Vojvodina“ (Tovariševo)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Bačko Gradište
Delegat Suvajac Nemanja
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK „Crvenka“ (Crvenka) OFK „Vrbas“ (Vrbas)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Crvenka
Delegat Mišković Zoran
Sudija Rakić Miodrag
Prvi sudija pomoćnik Vasiljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan

Ostavite odgovor