Još četiri kola je ostalo da se odigra među vojvođanskim fudbalskim trećeligašima. Prvo od njih u vikendu pred nama.

Srpska liga VOJVODINA – 34. kolo
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Ruma
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Rodean Marijan
FK „Sloboda“ (Novi Kozarci) FK „Mladost“ (Novi Sad)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Todić Filip
FK „Sloga“ (Čonoplja) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Čonoplja
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Samac Saša
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Kula
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Petrović Stefan
Četvrti sudija Repček Ivan
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Subotica
Delegat Adamović Marko
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Jevtić Bojan
FK „Vršac“ (Vršac) FK „Radnički 1912“ (Sombor)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Vršac
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Subotić Uroš
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Bačka Palanka
Delegat Perović Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK „Borac“ (Sakule) SK „Tisa“ (Adorjan)
16. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Sakule
Delegat Živković Milan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Aleksić Vladan

Ostavite odgovor