Trideseto kolo je ispred fudbalskih klubova Vojvođanske fudbalske lige grupa Sever.

VFL „Sever“ – 30. kolo
FK „Obilić“ (Novi Kneževac) FK „Tekstilac“ (Odžaci)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Novi Kneževac
Delegat Knežević Vojislav
Sudija Dudok Ljudovit
Prvi sudija pomoćnik Milešević Miloš
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan
OFK „Mladost APA“ (Apatin) FK „Mladost“ (Bački Petrovac)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Apatin
Delegat Drašković Čedomir
Sudija Ćeranović Balša
Prvi sudija pomoćnik Dopuđa Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Purić Marko
FK „Tavankut“ (Tavankut) FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka)
16. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Tavankut
Delegat Radošević Dušan
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Mladost“ (Turija)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Čelarevo
Delegat Marić Nade
Sudija Vrana Dejan
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Boris
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK „Radnički“ (Sombor) FK „Njegoš“ (Lovćenac)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Lovćenac
Delegat Čonka Aron
Sudija Nešić Mate
Prvi sudija pomoćnik Berenji Ljubiša
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Bačka“ (Pačir)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Srbobran
Delegat Suvajac Nemanja
Sudija Šćepanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište) FK „Hercegovac“ (Gajdobra)
16. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Bačko Gradište
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Pilić Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Radulović Milan
Drugi sudija pomoćnik Vračar Petar
FK „Crvenka“ (Crvenka) FK „Bajša“ (Bajša)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Crvenka
Delegat Haška Nenad
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Latinović Luka
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
OFK „Vrbas“ (Vrbas) FK „Vojvodina“ (Tovariševo)
15. 05. 2021. (subota) – 17:00 Vrbas
Delegat Nikolić Vladimir
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Rakić Miodrag
Drugi sudija pomoćnik Bečanović Dalibor

Ostavite odgovor