Logo PLS delegiranje sudija

Nedelja i ponedeljak su dani kada će se odigrati fudbalske utakmice Prve lige Srbije.

Prva liga 2020/21: 32.Kolo (09.05. – 10.05.2021)

Borac 1926 – Loznica

Dinamo – Zemun
Nedelja, 09.05.2021, 17:00 Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Karapetrović Ivan Delegat: Slavković Goran
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša
Glavni sudija: Trifković Dejan Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Vujović Nikola Četvrti sudija: Miladinovic Dušan

Kabel – Budućnost D.

OFK Žarkovo – Kolubara
Nedelja, 09.05.2021, 17:00 Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Žutić Đorđe Delegat: Rončević Rodoljub
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin
Glavni sudija: Ilić Milan Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Delibašić Marko Četvrti sudija: Živanović (M) Miloš

Radnički 1923 – Trayal

Radnički P. – Jagodina
Nedelja, 09.05.2021, 17:00 Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Bošković Radenko Delegat: Stojiljković Dragan
Posmatrač Suđenja: Piper Petar Posmatrač Suđenja: Veljović Aleksandar
Glavni sudija: Stamenković Ivan Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Jerinić Danilo Četvrti sudija: Pančić Dušan

Radnički SM – Sloga

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Gajić Milorad
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
IMT – Železničar

Grafičar – Dubočica

Ponedeljak, 10.05.2021, 17:00 Ponedeljak, 10.05.2021, 17:00
Delegat: Marić Momčilo Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač Suđenja: Živković Saša Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan Prvi pomoćni sudija: Savović Darko
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja Drugi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Četvrti sudija: Mijajlović Borko Četvrti sudija: Vasiljević Miloš

Ostavite odgovor