Na bačkoj fudbalskoj sceni među četvrtoligašima će se odigrati utakmice 29.kola u vikendu pred nama.

VFL „Sever“ – 29. kolo
FK „Vojvodina“ (Tovariševo) FK „Obilić“ (Novi Kneževac)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Tovariševo
Delegat Puača Miloš
Sudija Latinović Luka
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK „Bajša“ (Bajša) OFK „Vrbas“ (Vrbas)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Bajša
Delegat Čonka Aron
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Jurić Stevan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Izabela
FK „Hercegovac“ (Gajdobra) FK „Crvenka“ (Crvenka)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Gajdobra
Delegat Latki Tomislav
Sudija Vukanović Boris
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK „Bačka“ (Pačir) FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Pačir
Delegat Katalinić Aleksandar
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
FK „Njegoš“ (Lovćenac) FK „Srbobran“ (Srbobran)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Lovćenac
Delegat Mišković Zoran
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
FK „Mladost“ (Turija) FK „Radnički“ (Sombor)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Turija
Delegat Pavlović Đorđe
Sudija Dopuđa Đorđe
Prvi sudija pomoćnik Ćeranović Balša
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka) FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Bačka Palanka
Delegat Ilić Jovan
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
FK „Mladost“ (Bački Petrovac) FK „Tavankut“ (Tavankut)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Bački Petrovac
Delegat Koberski Josip
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Šipoš Atila
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Mladost APA“ (Apatin)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Odžaci
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Kuzmanović Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Stanić Petar
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko

Ostavite odgovor