Dvadeset i treće kolo Super fudbalske lige Srbije će se igrati u tri takmičarska dana. Od subote do ponedeljka.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 23. kolo
(20.02. – 22.02.2021)

Čukarički – Zlatibor

Subota, 20.02.2021, 13:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Ivković Marko
Mladost – Vojvodina

Napredak – Inđija

Nedelja, 21.02.2021, 13:00 Nedelja, 21.02.2021, 13:00
Delegat: Šegrt Vladimir Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Jovanović Srđan Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Tomić Pavle Četvrti sudija: Živković Aleksandar
Partizan – Radnik

Proleter – Metalac

Nedelja, 21.02.2021, 13:00 Nedelja, 21.02.2021, 13:00
Delegat: Marić Momčilo Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Čolović Dragan Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Anđelovski Novica Četvrti sudija: Marković Momčilo
Spartak Žk – Crvena zvezda
Nedelja, 21.02.2021, 17:05
Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Minaković Nenad

Javor-Matis – Novi Pazar

Mačva – Radnički N.
Ponedeljak, 22.02.2021, 15:00 Ponedeljak, 22.02.2021, 15:00
Delegat: Lojanica Milan Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Ilić Milan Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Maksimović Đorđe

TSC – OFK Bačka

Voždovac – Rad
Ponedeljak, 22.02.2021, 15:00 Ponedeljak, 22.02.2021, 15:00
Delegat: Žutić Đorđe Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Grujić Danilo Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Mitić Milan Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Ostavite odgovor