Pre skoro četiri meseca je grubo prekinuto takmičenje u Sremskoj fudbalskoj ligi.
Od tada je usledila i pauza u radu fudbalera Železničara koji su večeras imali takozvanu prozivku. Sve je obavljeno u Restoranu Gradskog stadiona, a prvi trening će se održati sutra (petak) u večernjim satima.
Bilo je vidno da su se okupljeni igrači uželeli terena i najvažnije sporedne stvari na svetu. Igrači su na neki način odmarali, a Uprava kluba se potrudila da nastaviu svoju praksu dovođenja igrača sa stanovanjem u inđijskoj opštini. Tako su nova lica pristigla iz FK Inđija, Petar Mrđa i Stefan Rukavina, braća Željko i Milan Mitrović iz Jadrana Golubinci i golman Blagojević iz Ljukova.
Kako ističu u klubu tu se neće stati jer su ambicije ponovo visoke, a to je borba za gornji dom tabele.
Inđijska „lokomotiva“ je ponovo u punom pogonu.

