Sportska hala Ub

Drugi takmičarski dan 14. kola Super lige Srbije za odbojkašice je u sebi sadržavao dve utakmice. Prvo su u SH „Ub“ igrali timovi Uba i Crvene zvezde. Gošće su opravdale ulogu favoritkinja savladavši domaći tim sa maksimalnih 0: 3. Bila je to brza i rutinska pobeda Crvene Zvezde posle samo 106 minuta igre.

Po setovima je bilo: 17: 25 (24′), 19: 25 (23′) i 11: 25 (19′).

Milica Bežarević sa 11 poena je bila najefikasnija igračica domaćeg tima, a kod gošći već po tradiciji najviše poena ostvarila je  Milka Stijepić, 19.

Meč je odigran pred 500 gledalaca, a sudije su bili Biljana Đerfi i Đorđe Stevanović.

Hala Impuls Novi Beograd

Drugi meč večeri je igran u beogradskoj hali Impuls. U domu crno belih odbojkašica je odigran duel Partizana i subotičkog Spartaka. Meč je otišao u peti set posle kojeg dva boda osvaja gostujući sastav Spartaka, 2: 3.

Po setovima je bilo: 25: 18 (22′), 23: 25 (26′), 17: 25 (22′), 25: 20 (23′) i 8: 15 (13′).

Milica Kubura i Tamara Ignjac su osvojile najviše poena za Partizan po 15, a kod Subotičanki je to bila Milana Rajlić sa 22 poena.

U hali je bilo prisutno 90 gledalaca, a sudije duela su bili: Aleksandra Balandžić i Vladimir Cvetković.