I među vojvođanskim fudbalskim trećeligašima se čakalo da poslednje jesenje kolo overi i šampiona prvog dela takmičenja.

Srpska liga VOJVODINA – 17. kolo
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo)
24. 11. 2018. (subota) – 13:00 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Mladost“ (Bački Jarak)
24. 11. 2018. (subota) – 13:00 Sremska Mitrovica
Delegat Turi Stevan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Milin Jovica
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
24. 11. 2018. (subota) – 13:00 Subotica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Srbobran“ (Srbobran)
24. 11. 2018. (subota) – 13:00 Prigrevica
Delegat Bakić Hasib
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Zavišin Srđan
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Železničar“ (Pančevo)
24. 11. 2018. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat Novaković Goran
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Tomičić Nikola
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Cement“ (Beočin)
25. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Nikolić Danilo
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Vršac“ (Vršac)
25. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Kula
Delegat Braun Robert
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Subotić Uroš
FK „Borac“ (Sakule) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
25. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Sakule
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Kabel“ (Novi Sad)
25. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Nestorov Ljubomir
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša

Author

Ostavite odgovor