Predposlednji, šesnaesti takmičarski dani su pred vojvođanskim fudbalskim trećeligašima.

Srpska liga VOJVODINA – 16. kolo
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Zrenjanin
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Korajlija Milan
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Radnički“ (Nova Pazova)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Srbobran
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Čelarevo
Delegat Petrović Dragan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Kalafat Dino
Posmatrač Radovanović Slaviša
FK „Cement“ (Beočin) FK „Borac“ (Sakule)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Beočin
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Ćirić Nemanja
FK „Vršac“ (Vršac) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Vršac
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
17. 11. 2018. (subota) – 13:00 Novi Banovci
Delegat Rudić Spasoje
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad)
18. 11. 2018. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
18. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Pančevo
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Matić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Santrač Dejan

Ostavite odgovor