Hala OŠ "Moša Pijade" Debeljača

Hala Osnovne škole „Moša Pijade“ u Debeljači je bila domaćin rukometnog prvoligaškog duela. Sastale su se komšijske ekipe Spartaka i zrenjaninskog Proletera. Domaći tim je na kraju za gol više postignut bio bolji, 23: 22. Domaći tim je u prvom poluvremenu najosetljiviju prednost ostvario na poluvremenu, 14: 10. Ta razlika je nastala od rezultata 8: 8 koji je bio na snazi od 24.minuta. U drugom poluvremenu Spartak u 38′ ima plus šest golova prednosti, 19: 13. Od tog minuta tim iz Debeljače je još samo četiri puta zatresao mrrežu Zrenjaninki, ali je i to bilo dovoljno za pobedu.

Kristina Grčić sa 8 postignutih golova je bila najefikasnija u domaćem timu, a odmah iza nje sa 7 golova je bila Tanja Ristić. Kod gošći je to bila Anastazija Homan Savković sa 7 postignutih golova.

Meč je pratilo oko 150 gledalaca, a sudije meča su bile Andrea Komlenić i Nikoleta Mikušić obe iz Novog sada.