Večeras su odigrane još tri utakmice prvog kola Super lige Srbije. Fudbaleri nisu bili baš raspoloženi za postizanje golova. Četiri gola su viđena, od toga dva u prestoničkom derbiju. Čukarički i Zemun su podelili bodove, 1: 1. Owusu Saujel je postigao gol za „Brđane“ u 26′, a rezultat je poravnao Veljko Simić u 61′. Igrač Zemuna, Mateja Njamčulović je isključen u 90+4 minutu zbog druge javne opomene. Prvu je zaradio samo četiri minuta pre isključenja.

Druga utakmica u Beogradu je odigrana na vrhu TC Stadion. Voždovac je savladao OFK Bačku sa 1: 0. Gol odluke je pao već u 4.minutu, a strelac je bio Aleksandar Ješić.

I u Kruševcu je bilo 1: 0. Tim rezultatom, Napredak je savladao beogradski Rad. Gol odluke je postigao Aleksa Vukanović u 7.minutu sa bele tačke.