Prvo, od ukupno 3, kola Kupa Streljačkog saveza Srbije za pionire, kadete i mlađe juniore, vazdušnim oružjem na 10m, održano je 18. i 19.01.2025. godine u Novom Sadu.
U kategoriji pionira član streljačkog kluba ,,Mladost” iz Inđije Mišić Stefan osvojio je 1. mesto, dok su visok plasman ostvarili i njegovi drugovi iz ekipe, Drljača Vuk i Momčilović Mihajlo koji su uspeli da steknu bodove za finale Kupa. Srebrnu medalju osvojio je mladji junior pištoljem Ćuruvija Ognjen a solidan plasman i bodove za finale osvojili su kadet pištoljem Ivanović Danijel, mladji junior puškom Kresojević Mihajlom i mlađa juniorka puškom Ralić Anđela.

Sezona se nastavlja već idućeg vikenda kada je za 25. 01. zakazano prvenstvo Vojvodine za juniore i seniore, a 26. 01. je u Vrbasu 3. i 6. kolo lige Vojvodine za pionire, kadete i mlađe juniore.

Piše i foto: Ivana Krajina

Author

Ostavite odgovor