U popodnevnim utakmicama premijernog dana Srpske lige, Vojvodina strelci su bili raspoloženi. U Divošu četiri gola i u banatskom derbiju jedan. 

Divošani su imali igrača više čak 60.minuta nakon isključenja gostujućeg igrača Čede Tomčića u 36′. I u Šajkašu jedno isključenje, u 66′ je teren napustio domaći igrač Nemanja Romić.

Rezultati utakmica 1.kola:

mesto: domaćin gost dan sat
Inđija Železničar Kabel 0 : 1 17 h
Elemir: Naftagas Sloga 3 : 0
Kikinda: OFK Kikinda 1909 Vojvodina 1928 2 : 0
Novi Sad: RFK N.S 1921 Dinamo 1945 1 : 3
Donji Tovarnik: Sloboda Podunavac 1 : 0
Novi Banovci: Omladinac OFK Vrbas 0 : 1 nedelja 11 h
Šajkaš: Borac Radnički 0 : 1 nedelja 17 h
Divoš: Hajduk OFK Bečej 1918 2 : 2 nedelja 17 h

Tabela:

Author

Ostavite odgovor