Odbojkašice Radničkog Blasters su očekivano pobednice dvomeča play out-a u Super ligi Srbije.
One su u dvomeču bile bolje od drugoplasiranog tima prvoligaškog društva, Novog sada. Revanš je igran u Novom sadu, a konačan rezultat, kao i u prvom meču je bio 3: 0. Po setovima je bilo: 25: 20, 25: 20 i 25: 17.

Novi Sad će i naredne sezone biti deo prvoligaške družine.

Author

Ostavite odgovor