Večeras su odigrane revanš utakmice četvrtfinala play offa Super lige Srbije u konkurenciji odbojkašica.
Prve su na teren istrčale odbojkašica Omladinca i Jedinstva u Staroj pazovi. I u drugom meču mini serije Jedinstvo je pobedilo sa 3: 0 u setovima. Pobeda koja je zvanične šampionke poslala u polufinalnu seriju.
Druga utakmica je igrana u Sremskoj mitrovici. Srem je dočekao lajkovački Železničar posle ubedljivog poraza na gostovanju (0: 3). Ni u drugoj utakmici koja je ovog puta igrana u hali Pinki nije bilo rezultstkih promena. Železničar je ponovo pobedio sa maksimalnim rezultatom, 0: 3. Posle Jedinstva, Železničar je drugi klub u polufinalu.
Treća utakmica večeri je odigrana u Ubu. Odbojkašice Uba su dočakale Crvenu zvezdu koja je donela pobedu ostvarenu u Beogradu (1: 3). U ovom meču potpun rezultatski revanš odbojkašica Uba. Pobeda od 3: 1 u setovima i treća i odlučujuća utakmica će se igrati u Beogradu.
Poslednja utakmica večeri se igra u Zemunu. Partizan Efbet dočakuje TENT koji je pobedio u prvom meču sa 3: 1. U ovoj utakmici Partizan je bio na domak pobede i treće utakmice. Kod rezultata 2: 2 u setovima i 14: 12 u petom setu, gošće osvajaju četiri uzastopna poena za konačnu pobedu u rezultatu, 2: 3 u setovima. TENT se tako priključio ostalim ekipama u polufinalu.
Za sada parovi polufinala izgledaju ovako,
Jedinstvo – (Crvena Zvezda ili Ub)
TENT – Železničar
