Srpski fudbalski prvoligaši će od petka do nedelje odigrati utakmice poslednjeg jesenjeg kola. Potom sledi tromesečna pauza.

Mozzart Bet Prva liga Srbije 22/23 – delegiranje 19.kolo 18.11.-20.11.2022.
Šabac Petak, 18.časova
Mačva – Inđija Toyo Tires Stadion FK Mačva
Delegat: Momčilo Marić Glavni sudija: Jelena Međedović
Posmatrač: Slobodan Veselinović I pomoćnik: Marko Hrutka
II pomoćnik: Nikola Čotrić
Četvrti sudija: Marko Gnjatović
Bežanija Subota, 13.časova
IMT – Grafičar Stadion FK Bežanija
Delegat: Dragan Todorović Glavni sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Dejan Dimitrijević I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Četvrti sudija: Uroš Ržić
Beograd Subota, 13.časova
Rad – Sloboda
Stadion: Kralj Petar Prvi
Delegat: Zlatan Haskić Glavni sudija: Aleksandar Lukić
Posmatrač: Milan Jeremić I pomoćnik: Bojan Tomović
II pomoćnik: Goran Šain
Četvrti sudija: Miroslav Milenković
Sremska Mitrovica Subota, 13.časova
Radnički – Metalac Stadion FK Radnički (SM)
Delegat: Nenad Nikolić Glavni sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi I pomoćnik: Nebojša Savić
II pomoćnik: Stefan Jeremić
Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)
Pančevo Nedelja, 13.časova
Železničar – Jedinstvo
Stadion: SC Mladost
Delegat: Marko Jovanović Glavni sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Dejan Anđelković I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Nikola Bikić
Čajetina Nedelja, 13.časova
Zlatibor – Trajal Stadion Švajcarija-Zlatibor
Delegat: Ivan Karapetrović Glavni sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Vladimir Jovanović I pomoćnik: Aleksandar Vladić
II pomoćnik: Bojan Laluja
Četvrti sudija: Predrag Simić
Klupci Nedelja, 13.časova
Loznica – Radnički (NB)
Stadion: FK „Radnički Klupci“
Delegat: Ljubomir Kovačević Glavni sudija: Stefan Đokić
Posmatrač: Ilija Brdar I pomoćnik: Miloš Mitić
II pomoćnik: Uroš Stojković
Četvrti sudija: Aleksandar Vukadinović
Čelarevo Nedelja, 13.časova
RFK N.S 1921 – OFK Vršac
Stadion: FK ČSK Pivara
Delegat: Radomir Elezović Glavni sudija: Stefan Filipović
Posmatrač: Milivoje Aksentijević I pomoćnik: Uroš Radovanović
II pomoćnik: Nemanja Todorović
Četvrti sudija: Igor Kovačević

Ostavite odgovor