FK Polet Novi Karlovci, jesenji šampion

NOVI KARLOVCI. Igralište: FK Polet. Gledalaca:150. Sudija: Nemanja Ranković (Jarak). Strelci: 0:1 Knežević u 11, 1:1 Kesić u 21, 1:2 Jokić u 27, 2:2 Kesić u 36, 3:2 Kesić u 76, 3:3 Jugović u 83. i 4:3 Savić u 87. minutu. Žutikartoni: Koraćević (Polet), Dukić (Mladost).

POLET: Bašić, Šarović (od 46. Koraćević), Lukić, Mitrović (od 18. Đorđević, od 75. Nikolić), Kostić, Radodsavljević, S. Savić, Kesić, Marković(od 75. Delibos), Lazić, M. Savić.

MLADOST: Milošević, Jovcanović, Dukić, Stjepanović (od 77. Krivošić), Đurđević (od 46. Jugović), Vasiljević, Zlatarić, Cvetinović, Jokić, Knežević (od 65. Stajić), Medić.
Igrač utakmice: Radovan Kesić.

Za domaće navijače „hladan tuš“ u 11 minutu: lopta pogađa u ruku Lazića, te Ranković dosuđuje penal za Mladost, koji Knežević pretvara u gol. U 21. minuti Marković odlično spušta loptu glavom Kesiću, koji poravnava rezultat. Gosti iz Buđanovaca su u rezultatskoj prednosti ponovo od 27. minute: Cvetinović pogađa stativu gola Bašića, a na odbijenu loptu natrčava Jokić i to je 1:2. Sjanimšutem Kesića u 36, miunuti, sa 16 metara, i lopta odseda u donjem levom uglu gola Miloševića.

U nastavku utakmice, i pored nekoliko izglednih prilika, Polet ne uspeva da dođe u vođstvo. Nakon prodora Kortaćevića u 76. minutu i prekršaja u kaznenom prostoru ekipe iz Buđanovaca, Ranković dosuđuje najstrožu kaznu: Kesić je siguran, te je Polet prvi put u vođstvu. Samo 6-7 minuta kasnije, odličnu akciju Mladosti Jugović „kruniše golom“. Domaćin kreće na sve ili ništa i u 87. minutu Marko Savić izlazi sam ispred Miloševića, te postiže gol za konačnih 4:3.