OGAR. Igralište: FK Šumar. Gledalaca: 100. Sudija: Blagoje Radić (Irig). Pomoćnici: Ognjen Mitrović (Ruma) i Aleksandar Skakavac (Ruma). Strelci: 0:1 Cvjetinovič u 7, 0:2 Živanovič u 52, 1:2 Mitrović u 80. 1:3 Vukašinović u 82, 1:4 Vukašinović u 86 minutu. Žuti karton: Valent (Jedinstvo).

ŠUMAR: Mladenović (od 67. Zorić), Miličević, Matović, Mitrović, Petronijević (od 46. Petković), Stojadinović, Samardžić (od 39. Anđelković), Radosavljević, Mlađenović, Ragastovac, Jakovljević (od 51. Obradović).

JEDINSTVO: Krstović, Mihajlović, Vitas, Kožović, Trivunović (od 56. Kačarevič), Cvjetinović (od 64. Vukašinović) Filipović, Valent (od 56. Vujasin), Živanović (od 56. Milenković), Obradović, Grandov (od 46. Šimun).

Igrač utakmice: Uroš Vukašinović.

Šumar iz Ogara je završio svoje učešče u Kupu Područnog fudbalskog saveza Srem. U meču osmine finala nije iskoristio prednost domaćeg terena protiv Jedinstva iz Stare Pazove, te je poražen 1:4 (0:1). Gosti su poveli 0:1 7. minuti, posle solo prodora Cvjetinovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. Prednost je duplirana golom Živanovića u 52. minuti. Šumar se „vratio u igru“ u 80. minutu golom Mitrovića. Na žalost, to je bilo što je sremskoligaš iz Ogara uradio. U razmaku od samo nekoliko minuta, golovima Vukašinovića (82. i 86. minut), Jedinstvo je došlo do konačnih 1:4.