Nedelja i ponedeljak su rezervisani za odigravanje fudbalskih utakmica 12.kola Prve lige Srbije. „Vojvođanski derbi“ u Sremskoj mitrovici.

Mozzart Bet Prva liga Srbije  12.kolo (02.10. – 03.10.2022)
Inđija Nedelja, 02.10.2022, 15:00
Inđija Toyo Tires – Jedinstvo Gl.sudija: Jakovljević Mladen
Delegat: Rončević Rodoljub 1. pomoćnik: Tubić Njegoš
Kontrolor: Dimitrijević Dejan 2. pomoćnik: Govedarović Aleksandar
4. sudija: Lukić Aleksandar
Klupci Nedelja, 02.10.2022, 15:00
Loznica – Železničar Gl.sudija: Vučićević Ivan
Delegat: Ković Dragan 1. pomoćnik: Savić Nebojša
Kontrolor: Šipčić Zoran 2. pomoćnik: Jeremić Stefan
4. sudija: Simić Predrag
Beograd Nedelja, 02.10.2022, 17:00
Rad – IMT Gl.sudija: Janjuš Predrag
Delegat: Bakić Hasib 1. pomoćnik: Bogićević Goran
Kontrolor: Nedić Dejan 2. pomoćnik: Piljak Andreja
4. sudija: Međedović Jelena
Gornji Milanovac Nedelja, 02.10.2022, 18:00
Metalac – Trayal Gl.sudija: Gnjatović Marko
Delegat: Mutavdžić Radisav 1. pomoćnik: Vladić Aleksandar
Kontrolor: Mrkić Ivan 2. pomoćnik: Rađen Predrag
4. sudija: Živković Marina
Novi Beograd Ponedeljak, 03.10.2022, 14:00
Radnički NB – Grafičar Gl.sudija: Milenković Miroslav
Delegat: Dinić Vladan 1. pomoćnik: Vlasačević Dimitrije
Kontrolor: Marinković Goran 2. pomoćnik: Arnautović Nemanja
4. sudija: Ranisavić Saša
Vršac Ponedeljak, 03.10.2022, 15:00
OFK Vršac – Sloboda Gl.sudija: Vukadinović Aleksandar
Delegat: Braun Robert 1. pomoćnik: Krstić Slobodan
Kontrolor: Gogić Miodrag 2. pomoćnik: Mitić Miloš
4. sudija: Bikić Nikola
Sremska Mitrovica Ponedeljak, 03.10.2022, 15:00
Radnički SM – Novi Sad 1921 Gl.sudija: Matić David
Delegat: Radaković Miodrag 1. pomoćnik: Cvetković Ivan
Kontrolor: Pavlović Branko 2. pomoćnik: Hrutka Marko
4. sudija: Filipović Stefan
Šabac Ponedeljak, 03.10.2022, 18:00
Mačva – Zlatibor Gl.sudija: Đorđević Nenad
Delegat: Elezović Radomir 1. pomoćnik: Jovanović-Džajić Nemanja
Kontrolor: Milutinović Srđan 2. pomoćnik: Radovanović Uroš
4. sudija: Borisavljević Ljubiša

Author

Ostavite odgovor