Nastavljeno je odigravanje pripremnih utakmica u sklopu priprema klubova za start nove takmičarske sezone.
Rezultati dana:

Nedelja:

Napredak Popinci – Slavija Novi Sad 2: 2
Borac Radenković – Hrtkovci 4: 3
Kulpin – Vojvodina (omladinci) 0: 10
Vojvodina Tovariševo – Naša Zvezda Silbaš 0: 2
Mladost Bački Petrovac – Radnički 1918 Ratkovo 1: 1
Soko Nova Gajdobra – Stari Grad Bačka Palanka 3: 0
Neštin – Erdevik 2017 2: 6
Radnički Irig – ČSK Čortanovci 0: 2
Sloboda Donji Tovarnik – Bor 1919 9: 0
Napredak Žarkovac – OFK Brestač 6: 1
Partizan Vitojevci – Obilić 1993 Kukujevci 4: 3
Krivanj Selenča – Proleter Ravno Selo 3: 4
27. Oktobar Šatrinci – Fruskogorac Mali Radinci 1: 0
Kameni Ašanja – Polet Nikinci 3: 4
Sinđelić Gibarac – Graničar Adaševci 1: 2
Bačka Despotovo – Budućnost Parage 2: 3
Borac 46 Obrovac – Krila Krajine Bačka Palanka 2: 1
Mladost Turija – Hajduk 1912 Kula 2: 1
Tavankut – Tornjoš 3: 1
Mladost Bački jarak – Vojvodina Bačko Gradište 3: 1
Sutjeska Bačko Dobro Polje – Obilić Zmajevo 1: 4
Hajduk 1932 Šimanovci – Graničar Obrež 5: 0

Trijagonale:
Čantavir – Sloboda Stara Moravica 2: 4 (1: 1) penali
Bajša – Sloboda Stara Moravica 4: 1
Bajša – Čantavir 2: 1

Subota:

Turnir u Erdeviku

za treće mesto:
Sloga  Erdevik – Mačva Bogarić 1: 2
Finalna utakmica:
Sloven Ruma – Hajduk Divoš 0: 1

Radnički Nova Pazova – Jedinstvo Stara Pazova 1: 0
Podrinje Mačvanska Mitrovica – Radnički Šid 4: 2
ČSK Pivara – Veternik 3: 4
Soko Nova Gajdobra – Budućnost parage 3: 3
ČSK Čortanovci – Car Uroš Jazak 2: 1
Kordun Kljajićevo – Budućnost Mladenovo 0: 2
Hercegovac Gajdobra – Tvrđava Bač 2: 1
OFK Bačka – Tekstilac 3: 2
Sloga Voganj – Srem Sremska Rača 3: 0
Srem Sremski Mihaljevci – Polet Novi Karlovci 1: 0
Donji Srem 2015 Pećinci – Rađevac Krupa 3: 1
Dunav Stari Banovci – Begej Žitište 4: 0
Hajduk Beška – Dunav Novi Slankamen 3: 0
Teleoptik Zemun – Podunavac Belegiš 2: 2
Sloga Čonoplja – Stanišić 1: 0
Jedinstvo Rumenka – Bratstvo 2019 Prigrevica 0: 1
Senta – AFK Ada 2: 3
Mladost APA Apatin – Radnički 1905 Bajmok 1: 2
Mladost Bački Jarak – Preporod Novi Žednik 2: 0
Jedinstvo Stević Kačarevo – Dinamo 1945 Pančevo 0: 9
Iskra Kucura – Proleter Ravno Selo 2: 4

Rezultate vašeg kluba možete poslati na viber broj 060 553 78 44

Ostavite odgovor