Tvrda utakmica u kojoj su strelci, prvenstveno strelci domaćih, ozbiljno zakazali. Obilje prilika je propušteno da se savlada neubedljiva ekipa sa detelinare.

Več u 5. minutu moglo je biti 1:0 za domaće ali je Uglješić oklevao i na kraju loše šutirao. Ubrzo, nova prilika za domaće. Nakon kornera, gotovo sam u vazudhu je ostao Herceg ali njegov pokušaj glavom završava preko prečke. Gosti uzvraćaju u 15. minutu nakon kornera. Međutim, Gadžić traljavo reaguje. U 37. minutu Herceg je u naletu. Ulazi u kazneni prostor i u idealnoj prilici loše šutira Zatim svoje prilike ne koriste Volarević i Ćirić, sa jedne strane , te Panjak i Balabanović, sa druge strane.

Drugo poluvreme nije donelo promenu rezultata. Utrka ko će bolju šansu prokockati. Volarević je u dva navrata imao fantastične prilike. U 73. minutu ga je osujetio fantastičnom odbranom Ranđelović dok je pred sam kraj morao kud i kamo bolje da šutira. Odličnu priliku je propustio i Ćirić nakon kontre domaćina u 83. minutu jer je bio neprecizan. Do kraja susreta i Vujović propušta priliku da postigne pogodak. Njagov pokušaj završava pored stative. Sa druge strane Galić je iskoristio priliku da se propisno obruka pred sam kraj susreta kada je loptu poslao glavom daleko preko prečke.

Erdevik, Stadion Sloge, Sudija: Šćepanović (Кruščić); Gledalaca 200.

SLOGA: Veselinović 7, Rukavina 7, Raičević 7 ( Vujović 6), Vuković 7 (Mačvanski-), Stojšić 7, Bajunović 8, Stojčić 7, Herceg 7, Uglješić 7, Volarević 7, Ćirić 6.

RFК: Ranđelović 7, Branković 6, Кavčić 7, Jević 6, Ignjić 6, Simić 7, Panjak 7(Mitrović), Balabanović 7(Jovanović), Кantardžić 6 (Кovačević 6), Gadžić 6(Кurtiši), Galić 5.