PEĆINCI. Sportski centar „Suvača“. Gledalaca; 300. Sudija: Željko Štumpf (Novi Sad). Strelci: 1:0 Kokir 18, u 1:1 Bajić u 55 i 2:1 Đurković u 70. minuti.
DONJI SREM 2015: Ristić, Mance, Nikolič (od 88. Pejčinović), Kokir, Zorić, Sekulić (od 61. Vukmanović), Ješić, Đurković (od 78. P. Perišić), Zejić, Bojić (od 61. Ljubojević), M. Perišić.

MLADOST: Romić, Rađenović (od 65. Đukić), Knežević, Bajić, Ostojić, Stojanović, Borić, Škavić (od 88. Antonić), Grković, Zukićč, Kovačević.
Igrač utakmice: Nikola Kokir.

Prijatno nedeljno popoodne na pećinačkoj „Suvači“: prelepo vreme, sjajan teren za igru, što znači da su bili svi uslovi za lepu utakmicu između domaćeg Donjeg Srema 2015 i Mladosti iz Bačkog Jarka.

Gosti su pripretili već u 3. minutu., posle šuta Kovačevića. U 10. minutu mreža Donjeg Srema se zatresla, ali golu Mladosti prethodila je nedozvoljena ofsajd pozicija. Ipak, prvi u vođstvo došao je domaćin u 18 minuti.. Slobodan udarac sa oko 18 metara Kokira. Dobro odmeren i precizan šut, Golman Romić je bio nemoćan i to je 1:0.

Do poravnanja rezultata došlo je u 55 minuti. Strelac je bio Bajić.

U jednoj gužvi pred golom zonaša iz Bačkog Jarka, u 70. minuti, najbolje se snašao Đurković, te je domaćin ponovo u rezultatskoj prednosti, koju je sačuvao do kraja utakmice. Vođstvo Donjeg Srema moglo je biti ubedljivije posle kombinacije Kokira i Nikolića u 85. minutu..