Logo PLS delegiranje sudija

Gotovo jedina utakmica predposlednjeg kola Prve fudbalske lige Srbije koja će imati takmičarski značaj će se odigrati u Sremskoj mitrovici. Kolo se otvara u Kruševcu.

Prva liga 2020/21: 33.Kolo (14.05. – 15.05.2021)

Trayal – OFK Žarkovo

Petak, 14.05.2021, 17:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir
Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Pančić Dušan
Budućnost D. – Radnički 1923

Dubočica – IMT

Subota, 15.05.2021, 17:00 Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Blečić Vuk Delegat: Mladenović Vladan
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko Posmatrač Suđenja: Marinković Goran
Glavni sudija: Radaković Nikola Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko Četvrti sudija: Vasiljević Miloš
Jagodina – Kabel

Kolubara – Borac 1926

Subota, 15.05.2021, 17:00 Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Stojaković Branko Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Stamenković Ivan Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Đorđević Nikola Četvrti sudija: Živanović Miloš
Loznica – Zemun

Radnički SM – Dinamo

Subota, 15.05.2021, 17:00 Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Tomić Vladimir Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava
Glavni sudija: Cvetković Jelena Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš Drugi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Sloga – Grafičar

Železničar – Radnički P.

Subota, 15.05.2021, 17:00 Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Mutavdžić Radisav Delegat: Braun Robert
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan
Glavni sudija: Miladinovic Dušan Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Nikitović Ivan Četvrti sudija: Delibašić Marko

Ostavite odgovor