Nova radna i takmičarska sreda je ispred fudbalskih klubova u Srpskoj ligi grupa Vojvodina.

Srpska liga VOJVODINA – 31. kolo
FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) FK „1. maj“ (Ruma)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Sombor
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Rodean Marijan
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Stara Pazova
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Brdar Ilija
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Bečej
Delegat – posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Vršac“ (Vršac)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Aleksić Vladan
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Pećinci
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK „Mladost“ (Novi Sad) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Novi Sad
Delegat Adamović Marko
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Kanjiža
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Sloga“ (Čonoplja)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Todić Filip
FK „Borac“ (Sakule) FK „Sloboda“ (Novi Kozarci)
28. 04. 2021. (sreda) – 16:30 Sakule
Delegat Dakić Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ožegović Slobodan

Ostavite odgovor