Sudijska trojka

Derbi začelja vojvođanskog fudbalskog četvrtoligaškog severa se igra u Novom kneževcu.

VFL „Sever“ – 22. kolo
FK „Obilić“ (Novi Kneževac) FK „Radnički“ (Sombor)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Novi Kneževac
Delegat Vojnić Purčar Zlatko
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Srbobran
Delegat Latki Tomislav
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Rakić Miodrag
Drugi sudija pomoćnik Pilić Strahinja
FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište) FK „Tavankut“ (Tavankut)
04. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Bačko Gradište
Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Ćeranović Balša
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK „Crvenka“ (Crvenka) OFK „Mladost APA“ (Apatin)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Crvenka
Delegat Čonka Aron
Sudija Vukanović Boris
Prvi sudija pomoćnik Vrana Dejan
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
OFK „Vrbas“ (Vrbas) FK „Tekstilac“ (Odžaci)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Vrbas
Delegat Ilić Jovan
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan
FK „Vojvodina“ (Tovariševo) FK „Mladost“ (Bački Petrovac)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Tovariševo
Delegat Stanković Milan
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Bajša“ (Bajša) FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka)
03. 04. 2021. (subota) – 16:00 Bajša
Delegat Puača Miloš
Sudija Radulović Milan
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK „Hercegovac“ (Gajdobra) FK „Mladost“ (Turija)
04. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Gajdobra
Delegat Dražić Lazar
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Martinović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
FK „Bačka“ (Pačir) FK „Njegoš“ (Lovćenac)
04. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Pačir
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Jurić Stevan
Prvi sudija pomoćnik Dopuđa Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Kovač Izabela

Ostavite odgovor