Sudijska trojka

Bački fudbalski četvrtoligaši će odigrati utakmice 20.kola od starta nove takmičerske sezone.

VFL „Sever“ – 20. kolo
FK „Obilić“ (Novi Kneževac) FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište) FK „Radnički“ (Sombor)
20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Novi Kneževac 21. 03. 2021. (nedelja) – 15:00 Bačko Gradište
Delegat Suvajac Nemanja Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Latinović Luka Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit Prvi sudija pomoćnik Jurić Stevan
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko Drugi sudija pomoćnik Purić Marko
FK „Crvenka“ (Crvenka) FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) OFK „Vrbas“ (Vrbas) FK „Tavankut“ (Tavankut)
20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Crvenka 20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Vrbas
Delegat Čonka Aron Delegat Knežević Vojislav
Sudija Ćeranović Balša Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir Prvi sudija pomoćnik Vasiljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
FK „Vojvodina“ (Tovariševo) OFK „Mladost APA“ (Apatin) FK „Bajša“ (Bajša) FK „Tekstilac“ (Odžaci)
20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Tovariševo 20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Bajša
Delegat Ilić Jovan Delegat Katalinić Aleksandar
Sudija Vračar Petar Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko Drugi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
FK „Hercegovac“ (Gajdobra) FK „Mladost“ (Bački Petrovac) FK „Bačka“ (Pačir) FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka)
21. 03. 2021. (nedelja) – 15:00 Gajdobra 21. 03. 2021. (nedelja) – 15:00 Pačir
Delegat Pavlović Đorđe Delegat Zobenica Slavko
Sudija Rakić Miodrag Sudija Mrđenović Predrag
Prvi sudija pomoćnik Boškić Milan Prvi sudija pomoćnik Radulović Milan
Drugi sudija pomoćnik Markuš Miloš Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Njegoš“ (Lovćenac) FK „Mladost“ (Turija)
20. 03. 2021. (subota) – 15:00 Lovćenac
Delegat Đuran Jovan
Sudija Nešić Mate
Prvi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja

Ostavite odgovor