Vojvođanski fudbalski trećeligaši će po drugi put u drugom delu sezone na fudbalske terene u vikendu pred nama.

Srpska liga VOJVODINA – 21. kolo
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Pećinci
Delegat Živković Milan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Leković Goran
FK „Mladost“ (Novi Sad) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Novi Sad
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Đukanović Ilija
FK „Sloboda“ (Novi Kozarci) FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Pandurov Živa
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK „Sloga“ (Čonoplja) FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Čonoplja
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Krakanović Milan
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Kula
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Belić Dušan
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Vršac“ (Vršac)
13. 03. 2021. (subota) – 14:30 Subotica
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Repček Ivan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
14. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Kanjiža
Delegat – posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK „Borac“ (Sakule) FK „Radnički 1912“ (Sombor)
14. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Sakule
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK „Dunav“ (Stari Banovci) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)
14. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Stari Banovci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Milošević Dragan

Ostavite odgovor