Deseto takmičarsko kolo u Linglong Super ligi Srbije će se igrati u tri naredna dana.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 10. kolo (02.10. – 04.10.2020)

Radnički N. – Mladost

Petak, 02.10.2020, 19:00
Delegat: Arsić Nebojša
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Mitić Milan
Mačva – Voždovac

Novi Pazar – Vojvodina

Subota, 03.10.2020, 16:00 Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Bošković Radenko Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Maksimović Đorđe Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Tomić Pavle Četvrti sudija: Grujić Danilo
OFK Bačka – Javor-Matis

Spartak Žk – Čukarički

Subota, 03.10.2020, 16:00 Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Novović Velibor Delegat: Zavišin Srđan
Glavni sudija: Šegrt Jovan Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran Prvi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Četvrti sudija: Minaković Nenad Četvrti sudija: Živković Aleksandar
Metalac – Partizan
Subota, 03.10.2020, 18:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Anđelovski Novica

Proleter – TSC

Rad – Inđija
Nedelja, 04.10.2020, 16:00 Nedelja, 04.10.2020, 16:00
Delegat: Stojanović Miroslav Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Ivković Marko Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Milanović Miloš

Zlatibor – Radnik

Crvena zvezda – Napredak
Nedelja, 04.10.2020, 16:00 Nedelja, 04.10.2020, 18:00
Delegat: Mutavdžić Radisav Delegat: Radaković Miodrag
Glavni sudija: Marković Momčilo Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Ostavite odgovor