DONJI TOVARNIK. Igralište: Slobode. Strelci: 1:0 Salkunić u 8, 2:0 Vukotić u 11, 3:0 Đorđević u 25, 4:0 Vukotić i 40 i 5:0 Ninić u 44. minutu. Sudija: Ognjen Mitrović (Sremska Mitrovica) 7. Žuti kartoni: Vukotić (Sloboda), Đurđević i Nikola Krstić, predstavnik kluba (Podrinje). Crveni karton: drugi žuti, Đurđević (Podrinje).

SLOBODA: Šivoljicki, Stević 8, A. Simić 7, M. Simić 7 (od 60. Radošević), Lazarević 7, Salkunić 8,5 (od 75. Štulić), Aćimović 7 (od 60. Jakšić), Vukotić 8, (od 75. Ristić), Ninić 8, Dragojević 7,5 (od 60. Jovičić) 7 i Đorđević 7,5.

PODRINJE: Relić 6, Teodorović 6, Pršić 6, Vlajić 6 (od 55. Kabašaj) , Đurđević 6, Lukić (od 80. Davidović), Delić 5, Mijailović 6, Arsenović 6 (od 70. Ivanković), Tomić 6 (od 70. Savić) Ivić 6.
Igrač utakmice: Denis Salkunić.

Dugo će akteri utakmice pamtiti prvih 45 minuta. Domaći fudbaleri po pet postugnutih golova i 3-4 sjajne prilike, a gosti iz Mačvanske Mitrovice po nikad slabijoj igri.

Mrežu Podrinja načeo je Salkunić u 7. minuti, kada je sam sebi stvorio šansu. Nekoliko minuta kasnije Vukotić je ponovo dokazao da ima sjanne realizatorske sposobnosti: dobro odmeren šut i plasirana lopta završava iza leđa Relića. U 22, minutu, posle šuta Salkunića, Relić odbija loptu do Đorđevića, kojem nije bilo teško da povisi prednost Slobode. Nesporazum Delića i Relićča u 40. minuti kažnjava Đorđević. Konačno, u 44. minuti poslednji gol domaćina na utakmice: Dragojević ubacuje loptu iz ugla, a pred golom Podrinja najviši u skoku je bio Ninić, koji glavom šalje loptu u mrežu.

U nastavku utakmice fudbaleri Slobode „smanjuju gas“, a i česte izmene su doprinele da rezultat iz prvog poluvremena ostane nepromenjen. Ipak, treba spomenuti da i u ovom periodu igre izabranici Dragana Cvetića nisu iskoristili par izglednih prilika.