Sportska hala u Ubu će 1.marta biti domaćin finalnom turniru Kupa Srbije za odbojkaše i odbojkašice.
Na teren će prvo istrčati muški timovi finalista, Partizana iz Beograda i novosadske Vojvodine NS seme. Ta utakmica počinje od 16,30 časova.
Za 19.časova je predviđena druga utakmica večeri u konkurenciji odbojkašica. Domaći sastav Uba će pokušati da osvoji prvi trofej u ovom takmičenju, a ivalke će im biti odbojkašice Jedinstva iz Stare pazove. Jedinstvo u svojoj kolekciji već ima jedan trofej Kupa Srbije.
Obe utakmice će direktno prenositi RTS na svom drugom kanalu.

