Brodarac - Sloboda, foto: Živko Radivojević

BEOGRAD: Igralište Brodarca. Gledalaca: 50. Sudija: Filip Marković (Beograd). Strelci: 1:0 Bunjevčević u 20, 1:1 Vukasović u 30, 1:2 Pazarski u 36, 1:3 Aćimović u 50, 1:4 Jakšić u 55, 1:5 Božinov u 70, 2:5 Milošević u 75, 3:5 Milošević u 82. minutu.

BRODARAC: Veselinović, Lekić, Marinković, Jovanović, Đorđević, Đurović, Jang, Bunjevčević, Majstorović, Stojanović, Marković.
Igrali su još: Tasić, Milošević, Marsenić, Blagojević, Nešić, Zdravkovski, Pajović, Maksimović, Nenadović i Dragojlović.

SLOBODA: Oparnica, Lazić, Bosiljkov, Javorac, Kočijašević, Jovičić, Đorđević, Jakšić, Božinov, Pazarski, Vukasović.
Igrali su još: Šljukić, Spasojević, Đuran, Ristić, Šobot, Mitrović i Aćimović.

Izvanredna utakmica po prohladnom vremenu. Omladinci Brodarca poveli su golom Bunjevčevića, posle šuta, sa oko 35 – 40 metara. Zbog vetra lopta je dobila čudnu putanju, te je iznenadila golmana Oparnicu. Zonaš iz Donjeg Tovarnika brzo dolazi sebi i golovima Vukasovića i Pazarskog prvo poluvreme rešava u svoju korist. Mnogo trčanja i još pet golova viđeno je u nastavku utakmice, kada su iskusniji fudbaleri Slobode kontrolisali igru i rezultat. Ipak, Brodarac u poslednjih petnaestak minuta uspeva da ublaži poraz.