Sloboda - Donji Srem 2015 Kup, foto: Živko Radivojević

Donji Tovarnik: Igralište Slobode. Sudija: Aleksandar Skakavac. Gledalaca: 50. Strelci: 0:1 D. Radosavljević u 6, 1:1 Mrkajić u 20, 2:1 Mrkajić u 39. 2:1 Ristić u 66. minutu. Žuti kartoni: Ragastovac i Ristić (Sloboda), Maksimović (Donji Srem 2015).

Sloboda: S. Ninić, Bosiljkov, Đuričić (od 65. minuta S. Radošević), V. Ninić, Zeljko, M. Radošević. Ragastovac, Kordolup (od 65. minuta Mitrović), Dragojević, Ristić, Mrkajić (od 46. minuta Ristić),

Donji Srem 2015: Jelača, Nović, Radivojević, S. Radosavljević, Dugonjić, D. Radosavljević, Puzić, A. Ljubojević, V. Ljubojević (od 6. minuta Marković), Maksimović, Perišić

Meč između Slobode i pećinačkog Donjeg Srema 2015, odigran u okviru predkola Kupa Područnog fudbalskog saveza Srem, ostaće zabeležen kao prva zvanična utakmica odigrana pod svetlošću reflektora.

Već posle nekoliko minuta igre, gosti su sjajnim udarcem Duška Radosavljevića poveli 0:1. Međutim, domaćin je brzo „došao sebi“, te je preko Mrkajića u 20. minutu poravnao rezultat, da bi se isti igrač dvadesetak minuta kasnije još jednom upisao u listu strelaca. Sve dileme otklonio je Ristić u 66. minutu, kada je postavljen konačan rezultat 3:1