Utakmice četvrtog kola Prve fudbalske lige Srbije se igraju u nedelju. Jedan od derbija kola se igra u Novom pazaru.
Prva liga Srbije delegiranje za utakmice 4.kola | |
Radnički (P) – Zlatibor | Novi Pazar – Trajal |
Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Pirot | Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Novi Pazar |
Gradski stadion Pirot | Gradski stadion Novi Pazar |
Delegat – Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan | Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav |
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko | Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar |
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan | Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje |
Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš | Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar |
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko | Četvrti sudija: ILIĆ Pavle |
Posmatrač: OBRADOVIĆ Srđan | Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav |
Zemun – OFK Žarkovo | Dinamo – Metalac |
Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Zemun | Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Vranje |
Gradski stadion Zemun | Stadion Jumko |
Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav | Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav |
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan | Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola |
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš | Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola |
Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan | Drugi pomoćni sudija: RADIĆ Petar |
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija | Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko |
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran | Posmatrač: PETROVIĆ (SB) Zoran |
Smederevo 1924 – Budućnost | Grafičar – Kolubara |
Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Smederevo | Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Beograd |
Stadion FK Smederevo 1924 | Stadion Rajko Mitić-jug, veštačka trava |
Delegat – Sp. radnik: BABIĆ Ratomir | Delegat – Sp. radnik: MILOŠEVIĆ Blagoje |
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko | Glavni sudija: ŽIVANOVIĆ Miloš |
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad | Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak |
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Nemanja | Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad |
Četvrti sudija: NIKITOVIĆ Ivan | Četvrti sudija: STEFANOVIĆ Milan |
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan | Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša |
Kabel – Sinđelić | OFK Bačka – Radnički 1923 |
Nedelja, 18.08.2019 17:00 – Novi Sad | Nedelja, 18.08.2019 20:00 – Bačka Palanka |
Stadion FK Proleter | Stadion Slavko Maletin Vava |
Delegat – Sp. radnik: VARAGIĆ Željko | Delegat – Sp. radnik: TOMIĆ Dušan |
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan | Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor |
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš | Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško |
Drugi pomoćni sudija: ZAFIROVIĆ Jasmina | Drugi pomoćni sudija: ANTIĆ Nikola |
Četvrti sudija: ĆIRIĆ Stefan | Četvrti sudija: NIKOLIĆ Danilo |
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko | Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko |