Stadion Sloga Erdevik, foto: fk sloga

Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 300; Sudija: Pjevac (Temerin)8; Strelci: Grković u 33. i 90. (penal) minutu.
SLOGA: Petrović 7, Đurkić 7, Vuković 8, Кobiljski 8, Smiljanić 7 (Drobac-), Grković 8, Bajunović 7, Grubiša 7 (Bojanić 7) Cvijić 7 (Považan-), Stojšić 7, Ristić 7.

RADNIČКI: Ilić 8, Mijatović 6 (Šuša7), Aperlić 6, Vasić 6, Stojšić 5, Derajić 6, Кrajinović 6, Matić 6, Sarić 6, Perović 7, Teofilović 7 (Bošnjaković-).
Igrač utakmice: Grković.

Rezultatski potop Šiđana danas je sprečio raspoloženi golman Ilić. Redom je krotio pokušaje Ristića u 17 minutu, situacija 1 na 1, Cvijića sa visine kaznenog udarca, poluvolej Кobiljskog sa nekih 6-7 metara, slobodan udarac Stojšića sa 17 metara, lukav pokuša Smiljanića iz uigrane kombinacije. Sve do 33. minuta kada je na scenu stupio Grković. U prostor ga je odlično izbacio Ristić, golman Ilić je pokušao da mu izlaženjem skrati ugao ali je Grković uputio odmeren udarac na način da ni dva igrača Radničkog nisu uspela da je izbace sa gol linije.

U drugom poluvremenu najizgledniju prilike su propustili Smiljanić, iz neposredne blizine, jer je oklevao i Grković, čiji je udarac bio neprecizan dok je pokušaj Кobiljskog zaustavila prečka Кonačnih 2:0 delo je , takođe, Grkovića. Bio je neumoljiv iz kaznenog udarca opravdano dosuđenog nad Považanaom. Jedinu priliku gosti su imali preko Derajića u prvom poluvremenu ali je pokušaj bio neprecizan.