Hala "Strelište" Pančevo

Pančevačka hala „Strelište“ je bila večeras domaćin prve odigrane utakmice 18.kola Super lige Srbije za rukometaše.

U tom meču su igrale ekipe domaćeg Dinama i subotičkog Spartak Vojputa. Derbi kola je dobio domaćin sa rezultatom 25: 21 (16: 13). Subotičani su pred 300 gledalaca pružili jak otpor domaćem timu. Sve do 17.minuta oni su se pitali za vođstvo na semaforu. Poslednji put u prvom delu meča je to bilo, 9: 10. U nastavku Dinamo prelazi u vođstvo i prvi deo utakmice rešava u svoju korist sa tri gola prednosti. Drugi deo meča je domaćin započeo sigurno i održavao je prednost sve do 43.minuta. Tada Spartak stiže do poravnanja, 20: 20. Posle toga sledi serija Dinama od 3: 0 i tu se utakmica praktično i lomi. Darko Milenković sa 7 golova je bio najprecizniji u timu Dinama. Kod Subotičana su to bili Milan Potpara i Ilija Petrović sa po četiri postignuta gola.

Vojvođanski derbi su sudili Miloš i Đorđe Jevtić iz Lazarevca.