Hala OŠ "Sveti Sava" Nova Pazova

Hala osnovne škole „Sveti Sava“ u Novoj pazovi je bila domaćin derbi meča Super lige Srbije.

U tom duelu rukometašice Mladosti su ugostile novosadsku Vojvodinu pred 300 gledalaca. Domaće igračice su na kraju rešile meč u svoju korist sa rezultatom, 32: 28 (15: 12). Novosađanke su se dobro držale sve do 18.minuta kada je poslednji put na semaforu bilo nerešeno, 9: 9. U nastavku serija golova igračica Mladosti koje na odmor odlaze sa pristojnih 15: 12. U nastavku sigurna igra Mladosti i Vojvodina nije uspela ni jednom ozbiljnije da ugrozi pobedu domaće ekipe. Leposava Glušica i Jelena Jovanović su sa po postignutih 8 golova bile najefikasnije u timu Mladosti. Kod Novosađanki sa istim učinkom je bila Jelena Stekić. Utakmicu su sudile Vanja Antić iz Beograda i Jelena Jakovljević iz Jakova.

Hala Zaječar

Zaječarska hala sportova je bila poprište drugog derbija kola. Pred 500 gledalaca su igrale ekipe Zaječar 1949 i Bekament Bukovička Banja iz Aranđelovca. Na ovom meču gošće su pobedile, 22: 25 (14: 11). Zaječarke su bolje otvorile ovu utakmicu. Na kraju su izborile i pristojnih tri gola viška na svoju stranu. U drugom poluvremenu gošće koje su bile favoritkinje igraju znatno bolje i rezultatski preokreću meč u svoju korist. Posle ove pobede tim iz Aranđelovca je ostao jedini pratilac Jagodine na vrhu superligaške tabele. Jelena Terzić je sa 7 golova bila najefikasnija u timu domaćina, a kod gošći je to bila Katarina Stepanović sa 7 golova. Beščani Danijel Trivković i Boriša Milosavljević su delili pravdu na ovom meču.

hala Jassa Jagodina

Treći meč večeri je odigran u Jagodinskoj hali „Jassa“. Pred 300 gledalaca su igrali domaća Jagodina i Voždovac 1955. Domaće rukometašice, koje su liderke na tabeli su očekivano ubedljivo dobile ovaj meč, 31: 14 (13: 6). Titulu najefikasnijih igračica u domaćem timu su sa po 5 golova podelile Jovana Bogojević i Andrijana Tatar. Kod Beograđanki su to bile sa 4 gola, Mina Petrović i Ratka Šašić. Utakmicu su sudili Ivan Pendić iz Beograda i Marko Obradović iz Zrenjanina.