Još tri kola je ostalo da se odigra u Srpskoj fudbalskoj ligi grupa „Vojvodina“. Prvo od njih u vikendu pred nama.

Srpska liga VOJVODINA – 15. kolo
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Cement“ (Beočin)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Čelarevo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Srbobran“ (Srbobran)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Nova Pazova
Delegat Perović Predrag
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Radovanović Slaviša
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Kalafat Dino
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Repček Ivan
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Vršac“ (Vršac)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Sremska Mitrovica
Delegat Vavan Dragan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Tomičić Nikola
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Kabel“ (Novi Sad)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Subotica
Delegat Adamović Marko
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vukelić Rade
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Železničar“ (Pančevo)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Kula
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Mladost“ (Bački Jarak)
10. 11. 2018. (subota) – 13:00 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Santrač Dejan
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Borac“ (Sakule)
11. 11. 2018. (nedelja) – 13:00 Stari Banovci
Delegat Dukić Ozren
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Šćepanović Bojana
Četvrti sudija Matić Nemanja
Posmatrač Zavišin Srđan

Ostavite odgovor