Pomalo i neočekivano, bar za sportsku javnost u Inđiji došlo je do razlaza u saradnji sa Nebojšom Jandrićem.
Nebojša Jandrić dosadašnji šef stručnog štaba u zeleno belom timu je nagovestio razlaz sa dosadašnjim klubom, a danas se i zvanično pred trening pozdravio sa igračima. Papirologija oko načina rastanka još nije utanačena (kako nezvanično saznajemo), a po rečima Jandrića sve je poteklo od njega samog.
Iz zeleno belog tabora su brzo reagovali, ekspresno, i novi šef stručnog štaba je danas započeo sa svojim radom, kako sa fudbalerima tako i sa stručnim štabom koji nije pretrpeo druge promene.
Radi se o mladom stručnjaku, Milanu Kuljiću koji je do nedavno bio na klupi dobanovačke Budućnosti.
Zvanično obraćanje iz kluba i samog Kuljića se tek očekuje.
