Sremska Mitrovica. Stadion: Radničkog, gledalaca oko 700. Sudija: Dušan Pančić, pomoćnici: Nikol Milosavljević i Stefan Jeremić, četvrti sudija: Miroslav Miletić. Delegat: Ljubomir Kovačević. Strelci: Košanin 59′ (autogol) – Radnički i Karišić 88′ (penal) – OFK Bačka. Crveni kartoni: Petrović 88′ (drugi žuti) – Radnički. Žuti kartoni: Vidić 57′, Pejović 87′ – Radnički, Jelić 39′, Košanin 60′, Šarac 75′ – OFK Bačka.

Radnički: Bursać, Abubakar, Gajić, Dimitrić (K) (Sylla 88′), Čarapić (Janković88′), Nović (Križan 68′), Vidić, Rakić, Petrović (Pejović 52′), Milić, Škorić.
Trener: Dejan Nikolić

OFK Bačka: Mićanović, Milenković, Košanin (Marković 70′), Vukmanović (Todorović 68′), Radović (Petrić 68′), Karišić, Šarac, Bogdanović (Stanisavljević 65′), Vještica, Mandić (Levićanin 46′), Jelić.
Trener: Trivo Ilić

Radnički i OFK Bačka su odigrali prvenstveni duel 28.kola Prve fudbalske lige Srbije na stadionu Radničkog.

Bila je to zanimljiva fudbalska predstava u kojima su timovi imali veliki broj prilika ili poluprilika za postizanje golova. U prvom delu utakmice su gosti imali više pokušaja ka golu domaćina. Tu je kao poslednja prepreka bio dobri golman domaćina Nikola Bursać.

U drugom delu utakmice Radnički je igrao znatno ofanzivnije i samo se očekivala prava prilika za postizanje gola. Ona je usledila posle odličnog prodora Gajića po desnoj strani napada svog tima. Lepo je Gajić zaobišao svog čuvara, a onda je uputio oštar centaršut u peterac gosta. Ti udarci su uvek neugodni za odbranu, pa je tako bilo i u ovoj akciji. U pokušaju da loptu izbaci u polje, Košanin istu šalje u sopstvenu mrežu. Igrao se tada 59.minut utakmice. 1: 0. Zaslužena radost fudbalera u crvenoj opremi.

U nastavku sve je mogao da reši što se rezultata tiče Luka Pejović. U dobroj poziciji za šut sa ivice kaznenog prostora, za tren je neodlučan, dovoljno da njegov šut potom bude izblokiran. Nastavio je Radnički da atakuje ka golu Mićanovića, ali bez onih stoprocentnih prilika za gol. U jednom trenutku je lopta udarila u ruku igrača OFK Bačke, Petrića, ali se sudija nije oglasio i pokazao na belu tačku.

U tom trenutku nije, ali jeste na suprotnom delu terena u 87.minutu. Posle ubačene lopte sa strane, ista stiže u srce kaznenog prostora domaćina. Tu između nekoliko igrača se našao Marković, koji pada i sudija odmah pokazuje na belu tačku. Uzaludni su bili protesti igrača domaćina, a stvar u svoje noge je uzeo Karišić koji lagano vara golmana domaćina za 1: 1.

Do kraja pritisak domaćih igrača ka golu gosta. Bilo je tu dve poluprilike za vođstvo domaćina i pobedu, ali je ostao na kraju rezultat 1: 1.