Inđija - Spartak ŽK, foto: Anđelko Belić, Sportin

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 150. Sudija: Novak Simović iz Lovćenca, pomoćnici: Milan Šutulović iz Novog sada i Svetlana Bilić iz Rume. Delegat: Radoslav Maksimović iz Inđije. Strelci: Miladinović 15′ i Dubajić 46′ – Inđija. Žuti kartoni: Mrđa 56′, Milinković 73′, Koštić 19′ – Inđija, Vidović 28′, Bijelović 39 – Spartak ŽK.

Inđija: Oparnica, Radović, Dubajić (Tepavčević 70′), Mrđa (K), Milinković (Rukavina 76′), Živković, Bobar, Miladinović (Marinković 83′), Rašević (Vidaković 84′), Koštić, Jovišić (Arsić 58′).
Trener: Miroslav Blanuša

Spartak Ždrebčeva Krv: Dokić (K), Radovanović, Jović (Jokić 58′), Damjanović (Tomić 47), Milošević, Vidović (Varga 46), Božović, Vukićević (Molnar 70′), Bijelovović, Milijašević (Žiža 57′)Marković.
Trener: Sašo Đurasović

Omladinski sastav inđijskog prvoligaša je odigrao najbolju fudbalsku predstavu od starta Kvalitetne lige Srbije.

Na neki način je naplaćena odlična igra iz srede iza nas na „Banjici“. Tada su zeleno beli nezasluženo po igri poraženi (3: 1 za Rad), a ta dobra igra se prosto nastavila i u meču sa subotičkim Spartakom. U prvih desetak minuta utakmice gost bolje stoji na terenu, uglavnom drži loptu u svom posedu. Tek posle početne treme domaćin počinje da veze po terenu. I praktično prva prava akcija po gol gosta je i završila sa egzekucijom Miladinovića. Pre toga sjajna kombinatotrika nekoliko igrača domaćeg tima po desnoj strani napada, lopta stiže Miladinovića, golman u padu interveniše, ali na njegovu nesreću ponovo do Miladinovića kojem nije bilo teško da istu sprovede u mrežu, 1: 0.

Lako je u 22.minutu moglo na semaforu da stoji i 2: 0. Veoma dinamični i prodorni Živković šutira po travi sa oko 12 metara od gola Dokića, a lopta se odbija od stative. Mala konfuzija u zadnjem redu odbrane Inđije u 25′, koja je inače funkcionisala kao sat, lopta stiže do Bijelovića, koji šutira iz povoljne pozicije visoko preko gola Oparnice.

Samo što se krenulo sa centra u drugom poluvremenu, a onda iz prve akcije Inđija stiže do kapitalnih i ispostavilo se kasnije konačnih 2: 0. Miladinović je opet bio u centru zbivanja jer je njegova asistencija omogućina da Dubajić matira najboljeg gostujućeg igrača, golmana Dokića. Sjajan precizan šut raspoloženog za igru Dubajića i tu ništa nije mogao da učini Dokić.

U nastavku je postojao samo jedan klub, domaćin. Da nije bilo golmana i kapitena Spartaka Ivana Dokića, Inđija je mogla i do ubedljivije pobede. Posebno se istakao golman u 57′, 68′ i 80′. Već viđene golove je on na spektakularan način branio na očaj Milinkovića, Dubajića i Arsića. Spartak skroman sa samo jednim pokušajem Božovića u 65′ kada je sa oko 20 metara šutirao direktno u golmana Oparnicu.

Bio je to prvi trijumf Inđije u novoj sezoni. Pobeda koja ohrabljuje sve u klubu i nagoveštava neke bolje rezultate ove jeseni.